Oferta

Zadbaj z nami o środowisko naturalne

Nasza działalność koncentruje się wokół pozyskiwania surowców wtórnych, dzięki czemu pomagamy dbać o środowisko naturalne. Zajmujemy się odbieraniem takich surowców jak:

  • makulatura (kartony, gazety, makulatura mieszana),
  • folia biała i kolorowa.

Te usługi kierujemy m.in. hurtowni, drukarni, firm przemysłowych czy supermarketów - słowem, obiektów generujących spore ilości odpadów dających się przetworzyć.

W ramach świadczonych usług prowadzimy również sprzedaż surowców wtórnych. To oferta skierowana do zakładów produkcyjnych, które prowadzą działalność w oparciu o recykling.

Odbierzemy niepotrzebny sprzęt RTV i AGD

Zgodnie z obowiązującą ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, niepotrzebnych urządzeń nie można pozostawiać na lokalnych śmietniskach. Wszystkie powinny być zutylizowane - w trosce o ekologię.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza działalność została rozszerzona o odbiór sprzętu RTV oraz odbiór sprzętu AGD.

Działamy zgodnie z przepisami

Decydując się na współpracę z nami, można liczyć na wysoki poziom świadczonych usług. Bez względu na to, czy chodzi o odbiór sprzętu RTV, odbiór sprzętu AGD czy skup makulatury, przestrzegamy zasad recyklingu oraz obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska.

Działamy na terenie miasta Warszawa i okolice, dojeżdżając do klienta we wskazane miejsce. Oferujemy przy tym atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!