Skup folii

Korzystając z faktu, że folia jest surowcem, który świetnie nadaje się do przetwarzania, zajmujemy się jej odbiorem oraz recyklingiem. Współpracujemy z podmiotami wytwarzającymi duże ilości tego surowca. Recykling folii – białej i kolorowej – to nasza specjalność!

Pomagamy przedsiębiorcom, ale jednym z naszych priorytetów jest także troska o wspólne dobro, czyli o środowisko naturalne. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, ale usługi świadczymy również w okolicach stolicy.

Skup folii – najlepsze rozwiązanie dla firm i środowiska

Nasz skup folii przyjmuje różne rodzaje tego surowca. Odpady mogą stanowić zużytą folię bąbelkową, po zgrzewkach, folię stretch, po materiałach budowlanych.

Dzięki nam przetworzone tworzywo zyskuje nowe życie i nie zalega na wysypiskach śmieci. Okres rozpadu sztucznych surowców jest niezwykle długi, dlatego receptą na ich ponowne wykorzystanie jest właśnie proponowany przez nas recykling folii.

Jej przetwarzanie odbywa się w sposób bezpieczny dla środowiska oraz zgodny z europejskimi i krajowymi normami.

Odbiór folii – Warszawa i okolice

Nasza oferta jest skierowana do zakładów przemysłowych, większych przedsiębiorstw oraz drukarni. Współpracujemy również ze sklepami wielkopowierzchniowymi. Odbiór folii realizujemy na zasadach ustalonych indywidualnie z każdym klientem.

Gwarantujemy terminowe oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Dzięki flocie pojazdów oraz nowocześnie wyposażonemu zapleczu technicznemu w zakresie naszych usług leży zarówno odbiór folii od klienta, jak i jej skuteczne przetwarzanie.

Recykling folii to usługa, która pojawiła się w naszej ofercie w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku. Dbając o wygodę naszych klientów, których działalność wiąże się z produkcją dużych ilości tego tworzywa, docieramy własnymi samochodami do przedsiębiorstw na terenie stolicy i w jej okolicach. Natomiast Warszawa to miasto, gdzie możliwy jest skup folii bezpośrednio od zainteresowanych osób.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy! Naszym celem jest, aby wspólnie dbać o dobro środowiska.

recykling folii